Podmínky služby

led, 1 2024

Úvod

Vítejte na webových stránkách Thajské Masáže Opava. Tyto podmínky služby řídí vaše používání našich služeb a našeho webu. Přistupováním k našemu webu nebo jeho používáním souhlasíte s těmito podmínkami. Pokud nesouhlasíte s některou částí těchto podmínek, nemusíte web používat. Služby poskytované na našem webu jsou určeny k promoci autentických thajských masáží, poskytování informací o našich službách a umožnění zájemcům o masáže, aby si rezervovali termín. Thajské masáže nabízené v našem salónu v Opavě jsou vykonávány zkušenými terapeuty, kteří se specializují na relaxační techniky pro regeneraci a relaxaci těla.

Zásady používání webu

Uživatelé našich stránek se zavazují, že nebudou web používat k nelegálním činnostem či činnostem, které jsou v rozporu s těmito podmínkami. Zákazníci a návštěvníci webu se musí chovat s respektem vůči ostatním uživatelům. Jakékoli chování, které by mohlo být považováno za urážlivé, včetně uveřejňování nevhodného obsahu, je přísně zakázáno. Všechny informace poskytnuté uživateli během rezervace nebo jakékoliv jiné interakce s naším webem musí být pravdivé a aktuální.

Změny služeb a podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoliv upravit nebo přerušit službu (či jakoukoliv část nebo obsah jejího) bez předchozího upozornění kdykoliv. Nejsme odpovědní vůči vám nebo jakékoliv třetí straně za jakoukoliv úpravu, cenovou změnu, pozastavení nebo zastavení služby. Podmínky služby mohou být kdykoliv aktualizovány nebo upraveny. Váš pokračující přístup nebo používání webu představuje váš souhlas s těmito změnami.

Odpovědnost

Naše thajské masážní služby jsou poskytovány s cílem podpořit zdraví a wellbeing, ale neměly by být považovány za náhradu za profesionální zdravotní poradenství, diagnostiku nebo léčbu. Vždy byste měli hledat radu u kvalifikovaného zdravotnického pracovníka s ohledem na jakékoli otázky týkající se vašeho zdraví nebo zdravotního stavu. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za přímé, nepřímé, náhodné, speciální, důsledkové nebo exemplární škody vzniklé v důsledku vašeho používání služeb na našem webu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav týkajících se našich Podmínek služby, neváhejte kontaktovat majitelku webu Dagmar Novotnou na e-mail [email protected]. Adresa: Masarykova univerzita, Zerotinovo namesti 9, 601 77 Brno, Česká republika.