Zásady ochrany osobních údajů

led, 1 2024

Úvod

V thajském masážním salónu v Opavě si vážíme důvěry našich klientů a chápeme význam ochrany osobních údajů. Tato stránka Zásady ochrany osobních údajů popisuje, jaké osobní údaje sbíráme od našich klientů, jak tyto údaje používáme a chráníme, a jaké jsou vaše práva v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů.

Sběr a využití osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím našeho rezervačního systému, jako jsou vaše jméno, kontaktní údaje a informace potřebné k poskytnutí našich služeb. Tyto údaje používáme primárně k zajištění a vylepšení kvality našich masážních služeb, ke komunikaci s vámi o vaší rezervaci a k poskytnutí informací, které mohou zlepšit váš celkový zážitek z našeho salónu.

Ochrana a zabezpečení údajů

Přijímáme všechna příslušná technická a organizační opatření, aby vaše osobní údaje zůstaly chráněny před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou či zničením. Věnujeme maximální pozornost zabezpečení a ochraně vašich údajů v souladu s platnými právními předpisy.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, stejně jako právo na omezení zpracování vašich osobních údajů. Můžete také kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Pro uplatnění vašich práv nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se našich Zásad ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na email: [email protected]. Vlastník webu: Dagmar Novotná, Masarykova univerzita, Zerotinovo namesti 9, 601 77 Brno, Česká republika.